خانه اخبار

تعمیر و نگهداری ماشین برش هیدرولیکی

گواهی
کیفیت خوب تراکم فشار هیدرولیک CNC برای فروش
کیفیت خوب تراکم فشار هیدرولیک CNC برای فروش
نظرات مشتریان
ما خوشحالیم که با ابزار WUXI JINQIU MACHINE TOOL همکاری می کنیم، کیفیت 2-WE67K-500/600 آنها بهتر است و خدمات پس از فروش بسیار خوب است.

—— تیم AMA بهارین

ما ماشين تراش WE67K-500/6000 تراش CNC از WUXI JINQIU MACHINE TOOL را خريديم تا قطب نور را خم کنيم، ما با دستگاه و خدمات خود راضی هستيم.

—— مشتری آمریکایی

تراکم دو طرفه CNC 2-WE67K-400/7000 با قطر بالاتر lgiht خم می شود، ما خیلی با خدمات خود را، کار کامل کار راضی هستیم!

—— شرکت فولاد ضد زنگ هند

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار

تعمیر و نگهداری ماشین برش هیدرولیکی

تعمیر و نگهداری ماشین برش هیدرولیکی

تیز کردن و تبادل تیغه:

تیغه باید در زمان تیز شود. اگر تیغه به مدت طولانی تیز نیست، به نظر می رسد که زمان بیشتری را صرفه جویی کنید. اما در حقیقت، آن را بزرگ خواهد شد. ساختار بیرونی دانه از تیغه با لبه های نازک تخریب می شود زیرا تیغه در هنگام برش با فشار بیش از حد خیس می شود. این نه تنها دستگاه را تحریک می کند، بلکه می تواند کیفیت برش خوب را نیز بدست آورد. بعد از اینکه تیغه تیز می شود، ساختار بیرونی دانه گرده را از بین می برد. بنابراین، شما باید یک جدول کامل برای تیز کردن تیغه را مشخص کنید.

با توجه به وضعیت تولید واقعی خود. بهتر است یک مجموعه از تیغه های تیز را به عنوان قطعات یدکی آماده کنید.

ما برنامه زمانی تیز کردن تیغه را به صورت زیر توصیه می کنیم:

برای تغییر لبه برش تیغه پس از برش 80-100 ساعت.

پس از برش 320 تا 400 ساعت، ضخامت تیغه را برای تیز کردن لبه برش خشک کنید.

جدول زمانی بالا فقط برای دستگاه مورد استفاده در حالت عادی مناسب است. اگر می توانید ضخامت تیغه را برای تیز کردن لبه برش مطابق جدول زمان بندی بالا برشید، مقدار سنگ زنی کوچکترین خواهد بود و طول عمر طولانی تر خواهد بود.

سطح روغن در مخزن

1. به صورت مرتب سطح روغن در مخزن را بررسی کنید. اگر سطح روغن پایین تر از وسط سطح سنج نصب شده در مخزن، شما باید روغن را به مخزن بلافاصله اضافه کنید.

2. روغن در مخزن باید بعد از اولین کار 500 ساعت جایگزین شود. سپس یک بار هر 2000 ساعت کار می کند.

3. روغن استفاده می شود باید با تایید درخواست.

فیلتر روغن

فیلتر گاز مایع بر روی پمپ مکش پمپ باید به صورت دوره ای تمیز شود تا جریان روغن درخواست شده از طریق آن حفظ شود. اگر فیلتر گاز گاز مسدود شده باشد، جریان روغن کاهش می یابد و پمپ هوا را برای تأثیر گذاردن مصرف پمپ به هوا سوق می دهد. بنابراین، فیلتر گاز را باید توسط بنزین، C 2 HCl 3 (تری کلرو اتیلن) ​​و دیگر حلال تمیز کنید. اولین تمیز کردن پس از اولین کار 8 روز انجام می شود. سپس تمیز کردن هر بار یکبار مصرف می شود.

فیلتر هوا

تهویه هوا روی پوشش مخزن روغن نصب شده است.

اولین تمیز کردن پس از پر کردن روغن به مخزن توسط آن یا بعد از 60 روز اول کار گرفته می شود. پس از هر 120 روز کاری، تمیز کردن انجام می شود. سینر هوا باید توسط بنزین، C 2 HCl 3 (تری کلرو اتیلن) ​​و سایر حلال ها تمیز شود

به طور منظم تمام قسمت های دستگاه را چک کنید و تمیز کردن دستگاه و منطقه کار و عایق سازی سیم های مناسب را ادامه دهید.

2. اکسیژن، هوای فشرده و هوا قابل اشتعال نباید به سیلندر معکوس پر شود. نیتروژن باید به آرامی پر شود، مراحل زیر را انجام دهید: دریچه سوپاپ سیلندر معکوس را برای اتصال دستگاه هوادهی، انتهای دیگر دستگاه هوادهی وصل کنید به تانک نیتروژن. سپس دستگاه هوادهی را باز کنید و به آرامی شیر مجدد دریچه مخزن نیترو را باز کنید، در عین حال مقدار فشار هوای پر فشار را ببنید و دستگاه هوادهی و شیر برش را ببندید تا مقدار آن به 6 مگاپاسکال برسد. کلاه بادی

3. اگر هیچ اقدام یا سر و صدای غیر طبیعی وجود داشته باشد، دستگاه باید برای چک کردن متوقف شود.

میخانه زمان : 2018-08-29 09:48:01 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
JINQIU MACHINE TOOL COMPANY

تماس با شخص: Mr. Zou

تلفن: 86-510-83212533

فکس: 86-510-83202944

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)